Versele-Laga Avicentra KAMPOL BENEFEED Aves & Avian
Versele-Laga

Versele-Laga

Firma powstała w 1932 roku dzięki Prudentowi Versele.Na początku opierała się na produkcji i sprzedaży pasz dla bydła dla okolicznych rolników a już 1937 roku zainteresowanie było tak duże, że zadecydowano o budowie pierwszej fabryki pasz dla bydła w Belgii.

 

Produkcja rozwijała się bardzo szybko i było jedną z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych w tamtym czasie. W następstwie sukcesów firma rozpoczęła produkcję mieszanek dla gołębi pocztowych, a później dla innych ptaków, zwierząt gospodarskich, koni oraz psów.

 

Przy produkcji asortymentu wykorzystywane są zboża, nasiona oraz inne naturalne produkty, niezbędna jest zatem ścisła kontrola ich jakości. Badane są one pod względem barwy, kształtu, wielkości i konsystencji, każde odstępstwo od ustalonych norm jest sprawdzane i odpowiednio klasyfikowane.

Versele - Laga posiada certyfikaty: FCA (Feed Chain Alliance) dotyczących karm dla zwierząt, HACCP (Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) oraz IFS (Miedzynarodowego Standardu Żywności).

Dziś w ofercie znajdziemy 2100 produktów co pozwala na dopasowanie idealnego pożywienia dla swoich zwierząt.

W swojej działalności marka opiera się na wiedzy, pasji, odpowiedzialności i szacunku do otaczającego świata. Bardzo ważna jest także innowacja, czyli wprowadzanie nowości pod kątem potrzeb konsumenta. Versele - Laga mocno angażuje się w różne projekty ornitologiczne, szkolenie psów asystujących i pomagających, wspiera również belgijską tradycję wyścigów gołębi.Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź stronę Versele-Laga Versele-Laga
 

Co nas wyróżnia?

          

Nasi partnerzy logistyczni
InPost
DPD
Metody płatności