Marka FlyVit została stworzona na potrzeby łatwiejszego dostępu do karm wysokiej jakości dla papug i gryzoni.

Brand jest oznaką witalności i zdrowia dla skrzydlatych przyjaciół, a także gryzoni i królików.

Logo powstało niedawno jednak firma istnieje już od 2000 roku ! Od kilku lat specjalizując się w profesjonalnej hodowli papug i wszystkich ptaków egzotycznych, zdobyliśmy ogrom doświadczenia w żywieniu zwierząt, którym chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami.

Jako pierwsi wprowadziliśmy produkty marek Avicentra oraz Aves-Avian by dać możliwość zakupu wysokich jakości produktów, które sami stosujemy w swojej hodowli. Wybieramy dla naszych zwierząt wszystko co najlepsze i właśnie tym dzielimy się z wami, jednocześnie chętnie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Tworząc naszą firmę dokonaliśmy niemożliwego – połączyliśmy wiedzę z zakresu hodowania i żywienia papug z profesjonalną obsługą klienta, oraz dostarczaniem mu wyjątkowych wcześniej niedostępnych produktów w jak najkrótszym czasie.
Wymagało to zaprojektowania od nowa każdego elementu składowego sprzedaży – od procesu przyjęcia zamówienia, przez pakowanie, transport i wysyłkę oraz obsługę posprzedażową włącznie.

Efektem tych działań jest firma, która swoimi standardami utrzymuje wysoki poziom sprzedaży i obsługi klienta a w efekcie dba o jak najlepszą kondycję państwa zwierząt.

Wraz z ciągłym powiększaniem hodowli i infrastruktury, będziemy poszerzać naszą ofertę, oferując jak najlepsze produkty w możliwie najkorzystniejszej dla Państwa cenie, uzupełniając Polski rynek w brakujące produkty które są niezbędne do jak najlepszego dbania o zwierzęta.

Co nas wyróżnia?

Nasi partnerzy logistyczni

Metody płatności

© 2020 FlyVit. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści zabronione.